Etiket - cinsel doyum

Sekiz Yıllık Evliyim, Çok Erken Boşalıyorum

Soru:Merhaba ben sorunumu dilim döndüğü kadar anlatmaya çalışacam, ben evli, genç yaşına yaşıma rağmen çalıstığı sektörde çok saygı duyulan bir işletmeciyim. (daha&helliip;)

Evlenirsem Erken Boşalma Sorunum Devam Eder mi?

Soru:Merhaba; bir kaç sorum olacaktı . Haziran ayında dünya evine gireceğim. Erken boşalma konusunda bazı korkularım var.  Nişanlımla yüzeysel sevişmelerde çok erken boşalıyorum. Evlendikten sonra bu sorun devam eder'mi ? Yoksa bir süre sonra alışırmıyım?.Kalıcı bir durum söz konusu olur mu? Ne yapmalıyım.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.Teşekkürler. (daha&helliip;)

Kadınlarda Orgazm Sorunu

Soru:Kadınlarda Orgazm SorunuBen 24 yaşında ve 1 senedir düzenli beraberliği olan bir kadınım. Sadece klitoris orgazm olabiliyorum. Vajinal orgazmı hissetmiyorum. Erkek arkadaşım benim rahatladığımı benden bir sıvı geldiğini ve bunun boşalma olduğunu söylüyor. Ayrıca, vajinal orgazmı hissedebilmek için klitoris orgazmdan da bir süre uzak durduk, yine bir şey değişmedi. Zamanla düzelebilecek bir şey midir? Klitoral orgazmdan uzun süre uzak kalmak, ilerde vajinal orgazmı yaşamam için yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum. (daha&helliip;)

Aşırı Cinsel İstek Heyecan ve Çok Erken Boşalma

Soru: Hocam benim sorunum ilişkıye girmeden once erken boşalmak ve  bu beni çok rahatsız ediyor. iliskiden sonra sertleşme cok geç oluyor bana bir çare. (daha&helliip;)