Etiket - evlilik

erken boşalma

Sekiz Yıllık Evliyim, Çok Erken Boşalıyorum

Soru: Merhaba ben sorunumu dilim döndüğü kadar anlatmaya çalışacam, ben evli, genç yaşına yaşıma rağmen çalıstığı sektörde çok saygı duyulan bir işletmeciyim. (daha&helliip;)

Daha fazla oku...
evlilikte sorunlar boşanma nedenleri

Evlilikte Sorunlar, Boşanma Nedenleri, Çözüm Yolları

Toplumumuzda evlilikte bekaret aranılan bir unsurdur. Muhtemelen bu durum ilerde de önemini koruyacaktır. Bu yüzden evlilikte bekaret aranılmaktadır ve önemlidir. Kemal Özcan, Psikolog, Evlilik ve Çift Terapisti, Cinsel Terapist, Boşanma Nedenleri (daha&helliip;)

Daha fazla oku...
evlilik

İkinci evlilikler

« İki defa evlendim, ikiside felaket, birinci karım terkettti, ikincisi hala duruyor ». Françis Blanchce Fransız oyuncu ve komedyenin kara mizahı bir yana, hızlı toplumsal deǧişim ve artan boşanmalar ikinci evliliklerinde daha sık görülmesine yol açtı. Çok deǧil bundan 15-20 önce boşanan insanlar parmakla gösterilecek kadar azdı. Genellikle boşanan bir erkek kolayca evlenebilirken, aynı durumdaki bir kadın evliliǧi uzak bir ihtimal olarak görüp kendini çocuklarına adıyordu. (daha&helliip;)

Daha fazla oku...
ankara psikolog

Evlenme Korkusu

« Türkiye’de, Temmuz-Ağustos-Eylül  dönemini kapsayan dönemde 175 bin çift evlenirken, 23 bin çift  boşandı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2010 yılı 3. dönem evlenme ve boşanma  istatistiklerini açıkladı. (daha&helliip;)

Daha fazla oku...