Etiket - aile terapisi

Ailede güven ilişkisi ve birlikte kaliteli zaman geçirme

Ailede güven ilişkisi ve birlikte kaliteli zaman geçirme Yeni Güne Merhaba 648.Bölüm - (12.06.2015) Kemal Özcan katıldığı programda ailede güven ilişkisini ve aile içinde geçirilen kaliteli zamanın önemini anlatıyor.https://www.youtube.com/watch?v=hDkbx62NcPQ(daha&helliip;)

Evlilik Oncesi Es Seçimi-RadyoA, Insanlik Hali Programi

RadyoA, Insanlik Hali Programinda Aysegul Keskin, konugu Kemal Ozcan ile Evlilik oncesi eş seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalari konuştu.https://www.youtube.com/watch?v=fIzVS8MsvHc(daha&helliip;)

Evlilikte Sorunlar, Boşanma Nedenleri, Çözüm Yolları

Toplumumuzda evlilikte bekaret aranılan bir unsurdur. Muhtemelen bu durum ilerde de önemini koruyacaktır. Bu yüzden evlilikte bekaret aranılmaktadır ve önemlidir.Kemal Özcan, Psikolog, Evlilik ve Çift Terapisti, Cinsel Terapist, Boşanma Nedenleri(daha&helliip;)

Lokanta Yemeği mi Ev Yemeği mi?

lokanta yemeği mi ev yemeği mi Gittikçe artan ve Türk aile yapısını tehdit eden en önemli tehlikelerden biri olarak gördüǧüm  evlilik dışı ilişkileri ve aldatmayı bir metaforla anlatmaya çalışacaǧım. Teşpihte hata olmaz diyerek evlilik dışı ilişkiyi bilmediğimiz egzotik bir restoranda yenen yemeğe benzetebiliriz.(daha&helliip;)