Etiket - boşanan çiftler

Boşanan çiftler için boşalma sorunu ve orgazm problemi

Soru: Hocam selamlar. 23 yıllık evlilikten sonra eşimden ayrıldım. Yaklaşık 2.5 yıl ayrı kaldık ve tekrar evlendik. Bu geçen sürede ben hiç bir kadın ile cinsel ilişkiye girmedim. Şu an sex hayatımız allak bullak. Ön sevişmeyi elimden geldiği kadar uzun tutuyorum eşimi heyecanlandırayım diye, bende sertleşme onda uyarılma oluyor fakat en zevkli anımızda bende yumuşama oluşuyor. Ve tatmin olamadığımız için bir soğukluk yaşıyoruz. Cinsel birleşme haftada bir veya iki defa oluyor ama ben onu tatmin edemeyeceğim diye korkudan o da [...]

Boşanma ve Boşanmanın Psikolojik Etkileri

22.04.2015 tarihinde TRT Diyanet kanalında yayınlanan Yeni Güne Merhaba programının 611. bölümünde Psikolog Kemal Özcan boşanma ve boşanmanın psikolojik etkileri konusunu işledi.https://www.youtube.com/watch?v=eBdElm9SCBY (daha&helliip;)

Evlilik Oncesi Es Seçimi-RadyoA, Insanlik Hali Programi

RadyoA, Insanlik Hali Programinda Aysegul Keskin, konugu Kemal Ozcan ile Evlilik oncesi eş seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalari konuştu.https://www.youtube.com/watch?v=fIzVS8MsvHc(daha&helliip;)

Boşanma Cinselliğide Vuruyor

2011  boşanma istatiklerine göre, 2010 yılının ikinci altı ayında 33 139 çift, 2011yılının aynı döneminde 33 702  çift boşandı, yani bir yıl içinde % 1,7’lik bir artış oldu. Buna karşılık evlenme sayısında belirgin bir azalma olduMahkeme tutanaklarına « Şiddetli geçimsizlik » olarak geçen ve boşanma sebeblerinin %20’sini teşkil eden cinsel sorunlar bu sıralamada oldukça önemli bir kısmı olusturuyor. (daha&helliip;)